Kancelaria Adwokacka Warszawa

+48 507 959 266

kancelaria@adwokat-mm.pl

O KANCELARII ADWOKACKIEJ

Naszą Kancelarię Adwokacką wyróżnia wyjątkowe podejście do Klienta. Znamy swoją pracę, wykonujemy ją odpowiedzialnie i z łatwością odnajdujemy się w gąszczu przepisów.

Strona główna » O kancelarii
Kancelaria Adwokacka Warszawa - Adwokat Maryla Mikołajewska

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokat Maryla Mikołajewska

Naszą Kancelarię Adwokacką wyróżnia wyjątkowe podejście do Klienta. Znamy swoją pracę, wykonujemy ją odpowiedzialnie i z łatwością odnajdujemy się w gąszczu przepisów.

Zespół naszych prawników (adwokatów, radców prawnych, aplikantów) i osób ją reprezentujących jest wyjątkowy. W naszym Zespole lubimy się i szanujemy, a współpraca przychodzi nam naturalnie.

Współpracujemy na partnerskich zasadach. Ta ekipa nigdy się nie poddaje

Opracowane przez nas starannie strategie prawne i działania są skuteczne, ale też lojalnie uprzedzamy klienta o ryzyku, gdy takie się pojawi. Poza przepisami prawa, ważne jest dla nas i naszych klientów wzajemne zaufanie.

Proponujemy najlepsze, jak najbardziej kompleksowe rozwiązania prawne dla naszych Klientów, wyręczając ich w rozmyślaniu o tym, jak się zabezpieczyć w trudnej sytuacji.

Staramy się zmienić świat na lepsze.

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy doświadczonymi pełnomocnikami procesowymi w sprawach z zakresu:

Prawo rodzinne

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie spraw rodzinnych.

Prawo karne

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie prawa karnego w szczególności związanych ze sprawami rodzinnymi.

Prawo cywilne

Zapewniamy profesjonalne porady prawne z zakresu prawa cywilnego

Prawo pracy

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie prawa pracy. Obejmuje doradztwo, reprezentację w sądach i pełną obsługę prawną zarówno dla pracodawców jak i pracowników.

Prawo upadłościowe

Udzielamy wsparcia przedsiębiorcom i osobom fizycznym w obszarze prawa upadłościowego i naprawczego.

Prawo Administracyjne i budowlane

Oferujemy kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa administracyjnego.

Rozmowa

Pragniemy poznać problem Klienta od podszewki. Dlatego słuchamy, rozmawiamy i wyciągamy wnioski. Poznajemy tło sprawy i przygotowujemy się do dalszych działań.

Negocjacje

Wiemy, jak ważnym jest dojście do kompromisu. Dlatego zanim podejmiemy działania sądowe, staramy się sprawę rozwiązać polubownie. Dokładamy wszelkich starań, by strony wyszły z problemów obronną ręką.

Sprawa w sądzie

Po przeprowadzeniu negocjacji, gdy brak jest możliwości ugody – kierujemy sprawę do sądu. Tam reprezentujemy Klienta z najwyższą starannością. Jesteśmy dla Klienta – dzięki nam nie musi obawiać się wizyty w sądzie.

Egzekucja

Sprawy doprowadzamy do końca – nie tylko do orzeczenia sądowego, ale i później – tak, aby wyegzekwować od strony przeciwnej wszystkie należności Klienta.